Header Image

O nás

Naša autoškola sa nachádza v budove SPŠ-dopravnej na Študentskej 23 v Trnave (10 min. od stanice). Autoškola Riška poskytuje svoje služby už od roku 1991 a doteraz ju absolvovalo približne 20 000 žiadateľov. Sme moderná autoškola, ktorá sa prispôsobuje požiadavkám žiadateľov o vodičské oprávnenie. Výuka sa vykonáva v moderne zariadenej učebni. Praktický výcvik vykonávame na modernom autotrenažéri a novom vozovom parku.
Každý žiak v priebehu výcviku najazdí najmenej 500 km. Až 90% výcviku sa jazdí v mestskej premávke. Žiadateľom sú k dispozícii profesionálny inštruktory s dlhoročnou praxou. Každý kurz je možné uhradiť aj na splátky a bez navýšenia. Kurz prvej pomoci je možné si urobiť aj v našej autoškole.
V našej autoškole je možné vykonať takmer všetky kurzy vodičského oprávnenia. Vykonávame aj "Osobitný výcvik " na skupinu A2 a A (kurzy bez skúšok ). Kurzy povinnej základnej kvalifikácie a pravidelného výcviku podľa zákona 280/2006 Z.z. a zákona 188/2009 Z.z. : 
Vyučovanie je vykonávané v učebni autoškoly pomocou najmodernejšej techniky (PC a videoprojekcia). Konštrukcia automobilu je vyučovaná pomocou modelov a virtuálnych modelov.
Teoretická príprava obsahuje (skup. B, T, A):